Masáže v centru Brna na Orlí 27 

(naproti Měnínské bráně)


V našem studiu Miss Women Fitness, vám náš masér pomůže zapomenout na problémy běžného každodenního života, odreagujete se a zažijete skvělé masáže, které vám dopřejí odpočinek a uvolnění, abyste načerpali novou energii pro další dny!

ZDARMAněco navíc k masáži

Cena masáží + 10min. „ZDARMA navíc“, a to z následujících variant

  • privátní infrasauna k prohřátí před samotnou masáží nebo
  • Bodyroll k rozmasírování vašeho svalstva před samotnou masáží.

Ceník  + 10min. zdarma infrasauny/Bodyroll

60min. – 550,-⁠Kč
90min. – 750,-⁠Kč

Masér – Martin

Se svoji výškou téměř dvou metrů velmi dobře vím, co to jsou bolesti zad a pohybového aparátu. Sedavá či jednotvárná práce, každodenní stres, špatné pohybové stereotypy, to vše může vést k pravidelným bolestem krku, šíje, beder, mezi lopatkami, končetin a dalších částí těla.

Vždy se snažím své klienty vést k tomu, aby si dokázali poradit sami, aby se naučili poslouchat signálům svého těla a správně na ně reagovali. Tím se dá předejít mnoha zdravotním i osobním problémům a posílit svou životní energii.

Nabízím vám

klasickou, sportovní a relaxační masáž, odstranění spoušťových bodů, detoxikační masáž, fundované doteky, thajské masáže nohou, svým hmatem dokáži vyhledat vaše zatuhlé problémy na těle.

Odreagujete se a zažijete skvělé masáže, které vám dopřejí odpočinek a uvolnění, abyste načerpali novou energii pro další dny!

Provozní doba (dle objednání)

Pondělí: od 16:00 do 21:00* hodin
Úterý:     od 16:00 do 21:00* hodin
Středa:   od 16:00 do 21:00* hodin
Čtvrtek:  od 16:00 do 21:00* hodin
Pátek:    od 16:00 do 21:00* hodin
Sobota : dle dohody
Neděle : dle dohody

Možnost:
dárkové poukazy