O nás…

Vítejte na stránkách studia Miss Women Fitness, s.r.o.,které se může stát vaším skutečným odrazovým můstkem na cestě za krásnější a pevnější postavou, potažmo za zdravějším a radostnějším životem.

Studio Miss Women Fitness, s.r.o., je nově otevřené studio o rozloze 150m2 v centru Brna, Orlí 27 (naproti Měnínské bráně) v 1.patře. Studio bylo založeno na základě osobních zkušeností a kvalitou poskytovaných služeb, v ostatních salónech či studiích.

Příběh

Jsem obyčejná žena, která jako každá jiná řeší svůj vzhled, kila navíc, špíček tady a ta. Že i já jsem v minulosti vyhledala a vystřídala mnoho salónů/studií, abych řešila a bojovala se svojí nedokonalostí. A našla, sice tělo dostalo co potřebovalo, ale mysl z těchto salónů či studií, odcházela vždy unavená a naprosto vyčerpaná. A to jen tím, že salóny/studia v našich městech jsou koncipovány tak, že je jeden stroj je nalepený vedle druhého v malém prostoru a kdy jedna žena cvičí, druhá by měla relaxovat, což je nemožné, nejen intimností, ale i hlukem.

I já byla baculka a to pořádná

Vzhledem k tomu, že mi i můj osud přinesl do mého života nelehké a velmi vážné zdravotní potíže a já v té době přibrala přes 70kg během necelých 5ti měsíců, s kterými nebylo lehké sžití. Prostě jsem nosila na svých bedrech jednoho člověka navíc. A tak i já jsem hledala alternativu, jak s kily zatočit, proto všechny přístroje, které ve studiu naleznete, mám vyzkoušené sama na sobě. Kombinovala jsem různé stroje, tak, aby váha šla dolů, vyhovovala mému zdravotnímu stavu (ale i mé neuvěřitelné váze). Je totiž jiné rozhýbat tělo, kt. váží 80 kg, tak jako to, které váží 120 kg, a nebo když se dostavil tzv. „stoják“ a já si kombinovala stroje tak, aby má váha šla stále dolů. Proto Vám mile ráda doporučím, nejvhodnější alternativy, tak aby vyhovovaly vašemu času, vaší peněžence, a především s vašimi kily navíc…

Naše služby se výtečně doplňují a s jejich pomocí se stanete svěžejší, vyrovnanější a krásnější.