O studiu

studio Miss Women Fitness, s.r.o., které se může stát vaším skutečným odrazovým můstkem na cestě za krásnější a pevnější postavou, potažmo za zdravějším a radostnějším životem.

Studio Miss Women Fitness, s.r.o., je nově otevřené studio o rozloze 170 m2 v centru Brna, Orlí 27 (naproti Měnínské bráně) v 1.patře, disponuje 18 stroji, z toho 10 druhů a je rozděleno na

rušnou zónu

jako VACUSHAPE, VACUTHERM, VIBRAČNÍ PLOŠINA, ERGOMETR SUN XL 400, FLABÉLOS, ERGOMETR SUN 400 XL (jsme jediní, kteří tento stroj v Brně vlastní).

zvlášť se zónou relaxační

jako BODYROLL, ROLLETIC, KOSMICKÁ LOĎ – samostatná místnost (bez okukování ostatních cvičitelek), PRIVÁTNÍ INFRASAUNA – kde budete jenom Vy a nikdo jiný, PŘÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ.

Akce, soutěže

Pro naše klientky pořádáme průběžně také různé akce a soutěže, proto sledujte náš facebook Miss Women Fitness, a staňte se jejich prostřednictvím a součástí dění v našem studiu.

Jedinečnou příležitost v našem studiu, kterou vám jinde neumožní je

Otevřená permanentka varianta „A“

  • Možnost výběru ze 3 strojů ve studiu (mimo solárka)
  • neomezený počet vstupů,
  • na výběr máte z 10 strojů.
  • levnější než na slevovém portále

Při cvičení 3x týdně, vás jedna procedura bude vycházet 64,-Kč, více informací, naleznete v našem „ Ceníku “.

Otevřená permanentka varianta „B“

  • možnost výběru jakéhokoliv stroje ve studiu (mimo solárka)
  • měsíční neomezené vstupy
  • na výběr z 10 strojů
  • levnější než na slevovém portále

Při cvičení 3x týdně, vás jedna procedura bude vycházet 54,-Kč, více informací, naleznete v „ ceníku“ nebo se informujte ve studiu.

PŘÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ

Nabízíme ženám absolutní komfort a je samostatně oddělena do dvou místností, a to buď z oknem (ten kdo si chce číst) nebo v místnosti bez okna (pro ty co chtějí tzv. vypnout a dát si třeba i šlofíka😊). Naše přístrojová lymfodrenáž, trvá 45/50min. Tak, aby procedura splňovala veškeré podmínky při hubnutí, detoxikaci, ale i po zdravotní stránce, při absolvování této procedury.

V našem studiu Miss Women Fitness, s.r.o., uvítáme ženy různých věkových i váhových kategorií. Za pomocí strojů VACUSHAPE, VACUTHERM, VIBRAČNÍ PLOŠINA, FLABÉLOS, BODYROLL, ROLLETIC, KOSMICKÁ LOĎ, PRIVÁTNÍ INFRASAUNA, PŘÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ, ERGOMETR SUN XL 400 (jsme jediní v Brně, kdo ho má), Vám pomůžeme řešit problémy s nadváhou a celulitidou. Naším cílem je zhubnout, zpevnit, vytvarovat a posílit Vaši postavu a navodit tím lepší pocit fyzické i psychické pohody, což je k nezaplacení.

SLUŽBY NAVÍC

Neváhejte a přijďte mezi nás. Nabízíme Vám možnost strávit příjemné chvíle v našem novém studiu. V okolí je zajištěno možnost parkování a rovněž snadná dosažitelnost MHD – Hlavní nádraží, Malinovské náměstí.

Na Vaši návštěvu se těší

Miss Women Fitness, s.r.o.